O nas

Poznaj najważniejsze
informacje o naszej marce

Firma MAKO została założona w 2011 roku w Częstochowie. W ponad 10 letniej historii naszej firmy zawsze stawialiśmy na jakość oraz zadowolenie naszych klientów. W miarę upływu czasu oraz budowania doświadczenia konsekwentnie poszerzaliśmy zakres naszych usług.

 

Dynamiczny rozwój firmy zaowocował powstaniem spółki MAKO-IP w 2018r.

 

Dzisiaj jesteśmy liderem na polskim rynku w wykonaniu instalacji „pod klucz” dla hut szkła i skutecznie konkurujemy z firmami z branży na europejskim rynku.

mako_4

Nasze wartości

W MAKO kierownictwo i pracownicy zobowiązują się do działania w oparciu o zestaw wysokich wartości, takich jak:

Doświadczenie

Praca zespołowa

Precyzja

Jakość

Terminowość

Szczerość

Bezpieczeństwo

Dzięki temu budujemy trwałe relacje z naszymi partnerami pozwalające osiągnąć wysoki poziom zadowolenia klienta.

mako_3

Doświadczenie

Od ponad 10 lat dostarczamy zadowolonym klientom w ponad 20 zakładach innowacyjne rozwiązania instalacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze instalacje z powodzeniem pracują niezawodnie w zakładach w Polsce oraz Europie.

mako_2

Technologia

Technologie naszych instalacji od lat napędzają przemysł szklarski. Profesjonalnie zaprojektowane oraz wykonane instalacje jak również odpowiedni dobór urządzeń - także tych do użytku w trudnych warunkach - mówią same za siebie. W przyszłości zamierzamy kontynuować kładzenie nacisku na jakość i niezawodność aby zapewnić bezpieczne instalacje dla naszych klientów przy najniższym całkowitym koszcie wykonania i użytkowania.

mako_1

Wiedza specjalistyczna

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji związanych z hutami szkła oraz oferujemy szeroki zakres usług instalacyjnych i montażowych.
Nasi inżynierowie służą kompetentną pomocą. Wspierają procesy u naszych klientów od opracowania koncepcji poprzez wykonanie aż po operacje serwisowe.

Dowiedz się więcej

Wyceń swój projekt

Poznaj usługi zawarte w naszej ofercie

Nasza oferta obejmuje dedykowane dla Klienta typy zadań inwestycyjnych:

Wyceń swój projekt

Wyceń swój projekt